Nabídka štěňat


30. 7. 2011 se narodilo 10 černých štěňátek dobrmana ze spojení: Multichampion Icon Od Dvou lvů (ZOP, ZPU1, BH, ZM, FPr1, IPO1, IPO2, ZVV1) x JCH CR a CH CR Ambra In Stile Nero (ZZO, BH). Zdravotní vyšetření: kardio: sono, doppler, 15 min EKG, 24hod holter – vše negativní (říjen 2010, LMU Mnichov, Dr.Wess), DKK: 0/0 (Dr. Ekr, červen 2010), štítná žláza: v normálu (prosinec 2010). Dva velice vydaření pejsci stále čekají na své páníčky, které rozhodně nezklamou. Hygienické návyky mají 100%ně zvládnuté, již umí "sedni, lehni" a dále jsou cvičeni v poslušnosti.
Zájemci o některého z nich mohou kontaktovat chovatele a kdykoliv se na ně přijet podívat. Návštěva budoucích majitelů opravdu velice vítána.
Spojení: francoa_p(zavináč)seznam.cz, mobil +420 724 032 344 nebo zdeBaltazar

je pejsek silné kostry, s dlouhým a suchým krkem, pěkně osvalený s předpokladem střední (ideální) velikosti v dospělosti. Exteriérově nejvydařenější pes z celého vrhu , s výrazným kořistnickým pudem, velmi temperamentní, s manýry vědomého sebevědomí a sebejistoty, stále ve střehu, s čertíky v očích
Black (s neokupírovaným ocasem)

je rozvážnější povahy, výborný hlídač - každý pohyb hlásí, poslušnější a soustředěnější při práci, rychle chápající, co se na něm žádá a velmi svolný ke spolupráci. Při focení se choval poslušně a jako rodilý model. Rovněž vydařeného exteriéru, již velmi výrazného předhrudí, ladné mechaniky pohybu, s předpokladem většího vzrůstu.